STANDART ODA

329 adet standart oda bulunmaktadır (engelli misafirlerimizin kullanımı için düzenlenmiş odalar dahil). Ortalama 23m² büyüklükteki odalarda çift kişilik veya iki ayrı yatak seçenekleri mevcuttur. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır. Standart odalardaki maksimum konaklama 2 yetişkin 1 çocuk veya maksimum 3 yetişkin için uygundur.

DETAY REZERVASYON

AİLE ODASI

82 Aile odası bulunmaktadır. Ortalama 35m², büyüklükteki odalar, ranzalı çocuk odası ve kapıyla ayrılmış ebeveyn odasından oluşmaktadır. Ebeveyn odalarında çift kişilik veya iki ayrı yatak seçeneği mevcuttur. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır. Aile odalarındaki maksimum konaklama 2 yetişkin ve 2 çocuk için uygundur.

DETAY REZERVASYON

DUBLEKS ODA

45 Dubleks oda bulunmaktadır. Ortalama 43m² büyüklükteki odalar, alt katta kapıyla ayrılmış çift kişilik yataklı odası ve üst katta iki ayrı yataklı odadan oluşmaktadır. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır. Dubleks odalar maksimum 4 yetişkin konaklaması için uygundur.

DETAY REZERVASYON

SUPERIOR ODA

62 adet bulunmaktadır. Ortalama 25 m² büyüklükteki odalarda çift kişilik yatak. Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır. maksimum konaklama sayısı 2+1’dir.

DETAY REZERVASYON

DELUXE ODA

8 adet bulunmaktadır. Ortalama 31 m² büyüklükteki odalarda çift kişilik yatak ve açılır kanepe bulunmaktadır. Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır.

DETAY REZERVASYON