SUPERIOR BAHÇE ODA

49 adet oda bulunmaktadır. Ortalama 25m² büyüklükteki odalarda çift kişilik yatak / iki ayrı yatak / üç kişilik yatak seçenekleri mevcuttur. Odalarımızın tamamı bahçe manzaralıdır. Superior Bahçe odalardaki maksimum konaklama sayısı 2 yetişkin 1 çocuk veya 3 yetişkin için uygundur.

DETAY REZERVASYON

SUPERIOR DENİZ ODA

62 adet bulunmaktadır. Ortalama 25 m² büyüklükteki odalarda çift kişilik yatak. Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır. maksimum konaklama sayısı 2+1’dir.

DETAY REZERVASYON

SUPERIOR AİLE ODASI

61 adet oda bulunmaktadır. Ortalama 35m², büyüklükteki odalar, iki ayrı yataklı oda ve kapıyla ayrılmış ebeveyn odasından oluşmaktadır. Ebeveyn odalarında çift kişilik veya iki ayrı yatak seçeneği mevcuttur. Family odalardaki maksimum konaklama sayısı 2 yetişkin 2 çocuk için uygundur.

DETAY REZERVASYON

STANDART ODA

280 adet standart oda bulunmaktadır (engelli misafirlerimizin kullanımı için düzenlenmiş odalar dahil). Ortalama 23m² büyüklükteki odalarda çift kişilik veya iki ayrı yatak seçenekleri mevcuttur. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır. Standart odalardaki maksimum konaklama 2 yetişkin 1 çocuk veya maksimum 3 yetişkin için uygundur.

DETAY REZERVASYON

DUBLEKS ODA

45 Dubleks oda bulunmaktadır. Ortalama 43m² büyüklükteki odalar, alt katta kapıyla ayrılmış çift kişilik yataklı odası ve üst katta iki ayrı yataklı odadan oluşmaktadır. Odalarımız deniz ve bahçe manzaralıdır. Dubleks odalar maksimum 4 yetişkin konaklaması için uygundur.

DETAY REZERVASYON

JUNIOR SÜİT ODA

21 adet oda bulunmaktadır. Ortalama 40m², büyüklükteki odalar, kapıyla ayrılmış iki yatak odasından oluşmaktadır. Odalarda çift kişilik yatak ve açılır kanepe seçeneği mevcuttur. Maksimum konaklama sayısı 2+2 için uygundur.

DETAY REZERVASYON

DELUXE ODA

8 adet bulunmaktadır. Ortalama 34 m² büyüklükteki odalarda çift kişilik yatak ve açılır kanepe bulunmaktadır. Odalarımızın tamamı deniz manzaralıdır.

DETAY REZERVASYON

SUIT ODA

4 adet oda bulunmaktadır. Ortalama 70m² büyüklükteki odalarda iki yatak odası bir salon ve bir mutfak bulunmaktadır. Süit odalarda maksimum konaklama sayısı 5 ‘tir.

DETAY REZERVASYON