Konaklama
odalarımız

konforu yaşayın

SWIM UP SUITE
Swim Up Suite

Kendi verandasından direkt havuz erişimi olan tamamen yeni Swim Up Suite odalar; 70 m2 büyüklüğünde, 2 yatak odası, 2 banyo/wc, oturma odası, ve yeme-içme alanına sahiptir.
Odalarda bir çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır.
Konaklama 4 kişiye kadar uygundur.
Odalarda zenginleştirilmiş mini ve maxi bar set-up bulunmaktadır.
 

rezervasyon yap
DELUXE ODA
Deluxe Oda

Tatil Köyümüzün Club kısmında yer alan Deluxe Odalar 8 adettir. 34m2 büyüklüğünde olan muhteşem deniz manzaralı, modern ve şık odalarımızda çift kişilik tek yatak, açılır kanepe ve oturma alanı bulunmaktadır. Konaklama şekli 3 yetişkin veya 2 yetişkin 1 çocuk için uygundur.
* Deluxe odada konaklayan misafirler konaklama süresince A’la Carte Restoranları ücretsiz kullanabilirler.

rezervasyon yap
PREMIUM
Premium

Tatil Köyümüzün Club kısmında yer alan Premium Odalar 62 adettir. 25m2 büyüklüğünde olan odalarda çift kişilik tek yatak ya da tek kişilik iki ayrı yatak ve oturma alanı bulunmaktadır. Konaklama 3 yetişkin veya 2 yetişkin 1 çocuk için uygundur.
* Premium odada konaklayan misafirler, konaklamaları boyunca A'la Carte restoranlardan Gusto veya Pasha'dan bir kez ücretsiz faydalanabilirler.

rezervasyon yap
SUPERIOR
superior

Tatil Köyümüzün Club kısmında yer alan Superior Odalar 174 adettir. 25m2 büyüklüğünde olan odalarda çift kişilik tek yatak ya da tek kişilik iki ayrı yatak ve oturma alanı bulunmaktadır. Konaklama 3 yetişkin veya 2 yetişkin 1 çocuk için uygundur.

 

rezervasyon yap
STANDART ODA
standart oda

Tatil Köyümüzün Resepsiyon, Mini Club ve Su Kaydırakları çevresinde yer alan, tamamı yenilenmiş Standart Odalar 180 adettir. 23 m2 büyüklüğünde olan odalarda, çift kişilik tek yatak ya da tek kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Konaklama 3 yetişkin veya 2 yetişkin 1 çocuk için uygundur.
 

rezervasyon yap
AİLE ODASI
Aile Odası

Tatil Köyümüzün Club kısmında yer alan Aile Odaları 61 adettir. 35m2 büyüklüğünde olan odalarda kapı ile ayrılmış ebeveyn ve çocuk odası olmak üzere iki adet yatak odası ve oturma alanı bulunmaktadır. Konaklama 2 Yetişkin - 2 Çocuk veya 3 Yetişkin - 1 Çocuk için uygundur.

 

rezervasyon yap
DUBLEX
Dublex Oda

Tatil Köyümüzün Club kısmında yer alan Dubleks Odalar 45 adettir. 43m2 büyüklüğünde olan odalarda alt katında kapıyla ayrılmış çift kişilik yatak odası, üst katında ise iki ayrı yataklı oda bulunmaktadır. Konaklama 4 yetişkin için uygundur.
 

rezervasyon yap